シエルコート サンシャイン

Zlokalizowany w dzielnicy Katsushika Ward w Tokio apartament シエルコート サンシャイン Tokio oferuje zakwaterowanie 7 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzeum Edo-Tokio. 1-pokojowy apartament z jacuzzi jest idealnym miejscem dla 2 odwiedzających. Planetarium Theater Galaxy jest w odległości 5-minutowego spaceru.

W obiekcie jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się ręczniki kąpielowe.

Ten apartament oferuje również aneks kuchenny.

Najbliższe popularne zabytki to Świątynia Sensoji, 6 km, i Asakusa-jinja, 8 km stąd. Wieża telewizyjna i widokowa Tokyo Skytree znajduje się 10 min jazdy samochodem od tego apartamentu. Apartament シエルコート サンシャイン znajduje się 11 km od dworca kolejowego Iidabashi.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near シエルコート サンシャイン Tokio
Lobby, Tateishi - Sauna & Stay
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lobby, Tateishi - Sauna & Stay

8.5
Świetny 4 opinie
329 m od nieruchomości
USD 452 USD 407
za noc
Re Tokyo 2
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Re Tokyo 2

494 m od nieruchomości
USD 172 USD 155
za noc
Mikazuki Aoto Mao1
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Mikazuki Aoto Mao1

524 m od nieruchomości
USD 70 USD 63
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Tokyo International
    30 km

    Stacje kolejowe

    Oshiage Station
    4,7 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 13:00 do 23:30
    Wyjazd: od 05:00 do 11:00
    Numer licencji7葛保生環令第568号
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament シエルコート サンシャイン oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Internet w apartamencie シエルコート サンシャイン dostępny jest za darmo.
    • Czy apartament シエルコート サンシャイン akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament シエルコート サンシャイン nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Tokyo International
    30 km

    Stacje kolejowe

    Oshiage Station
    4,7 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    シエルコート サンシャイン Tokio

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij